Hakkımızıda

ALİŞ KURUYEMİŞ HAKKINDA

Aliş Kuruyemiş Gıda Sanayi ve TİC. A.Ş. üç kuşaktan beri sektörde hizmet veren, tecrübe ve ihtisas birikimi olan bir kuruluştur. Küçük bir dükkân ve fırın şeklinde başlayan imalatı, sektördeki artan ve fabrikalaşan talepler doğrultusunda sürekli çalışan dev bir sanayi tesisine dönüşmüştür.

Doğal olarak alınan herhangi bir kuruyemiş, hijyenik şartlarda, otomatik makinelerde çeşitli aşamalardan geçirilerek kullanımınıza hazır hale getirilir. ISO 9000 kalite prensiplerine göre üretim yapmaktayız. Aliş kuruyemiş olarak Firmamız kendi markasıyla “ kuruyemiş ve bakliyat “ üretimi ve satışı yapmaktadır. Ayrıca, fason olarak ta kavurma ve paketleme konusunda tanınmış büyük firmalara hizmet vermektedir.

Aliş Kuruyemiş günümüz şartlarına ve geleceğe yönelik yeni projelerle hazırlanmaktadır. Hedefimiz; müşteri memnuniyetini artırmak, Türk ve evrensel damak tadına uygun olarak yeni ve daha leziz ürünler üretmektir. İmalat bölümümüz ürünlerimizin hijyen, sağlığa uygunluk ve lezzet yönünden mükemmel olması için emek sarf ederken, pazarlama bölümümüz en gelişmiş iletişim olanaklarını kullanarak firmamızı tanıtmaktır.

Aliş Kuruyemiş Namık ALİŞ Ömer ALİŞ